חושן בינוי ופיתוח
כניסת לקוחות
יצירת קשר

נשמח לתת עוד פרטים

מלא/י את הטופס ונחזור אליך


LOGO
בנייה בפריסה ארצית. חוסן פיננסי. ליווי בנקאי מלא. שקט נפשי.
בנייה בפריסה ארצית. חוסן פיננסי. ליווי בנקאי מלא. שקט נפשי.

מסורת של מצוינות והצלחה משנת 1946

הצלחת חברת חושן חושן בינוי ופיתוח מקבוצת פוזיילוב גרופ החלה בשנת 1946 ולאורך הדורות מעוגנת בתפישת המצוינות והמקצוענות של הקבוצה ושל כל אחת מחברות הבת.

תפישה זו מכתיבה שיתופם של אנשי מקצוע מן השורה הראשונה בכל התחומים וכוללת אדריכלים, מהנדסים מנהלים מקצועיים ומנוסים, משפטנים מאותרים כלכלנים אנשי רכש ומיסוי כולם מן השורה הראשונה, כולם כאחד מעשירים את חברתינו ולקוחותיה ומעניקים מניסיונם ומומחיותם רבת השנים להצלחה!

גלובס: "חושן היא היהלום של שוק הנדל"ן המקומי"

חברת חושן בינוי ופיתוח הוקמה במטרה ליצור שינוי בתחום ההתחדשות העירונית, החברה מנוהלת על ידי אורי פוזיילוב דור שלישי למשפחה.

חברת חושן היינה הזרוע של קבוצת פוזיילוב ליזום וביצוע פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית, תמ"א 38 על כל סוגיה ופועלת בשיתוף הדוק אל מול החברות הנוספות בקבוצה.

לכל פרויקט מקימה חברת חושן חברת פרויקט ייחודית חברה זו מבצעת את הפרויקט משלב היזום התכנון הבנייה ומסירת הדירות לדיירים.

כלל הגורמים בחברה מחויבים להעניק מענה מקצועי מהיר לדיירי הפרויקט תוך שקיפות מלאה.

חוסנה הפיננסי של קבוצת פוזיילוב מלווה כל אחד מהפרויקטים השונים של חושן עד להשלמתו ובמקביל מלווה בליווי בנקאי מלא, כך מובטח כספם של הרוכשים ורכושם של הדיירים , כפועל יוצא של הליווי הבנקאי מעניקה חברת חושן ערבויות בנקאיות כחלק בלתי נפרד מהסכמי החברה אל מול רוכשי הדירות.

יחס אישי לכל לקוח

חושן דואגת ללקוחותיה וכחלק בלתי נפרד מהסכמי החברה אל מול לקוחותיה מופיע סעיף המתנה את קיומו של הפרויקט בליווי בנקאי מלא.

החברה רואה לנגד עיניה את הטיפול בלקוחותיה בצורה המקצועית ביותר כערך עליון, ועושה תמיד ככל יכולתה לעמוד בציפיות לקוחותיה.

מענה אישי מהיר ומדויק ללקוחותיה היינו נדבך חשוב בפעילותה היום יומית של החברה.

לדעת שבחרתם נכון!

חושן בינוי ופיתוח

X
למידע נוסף למידע נוסף | חייגו
למידע נוסף:
דירות 5-6 חדרים ופנטהאוזים בהוד השרון ורעננה - השאירו פרטים וניצור קשר: