חושן בינוי ופיתוח
כניסת לקוחות
יצירת קשר

נשמח לתת עוד פרטים

מלא/י את הטופס ונחזור אליך


LOGO

התחדשות עירונית – תמ"א 38

בונים עתיד על יסודות העבר

חברת חושן בינוי ופיתוח הוקמה במטרה ליצור שינוי בתחום ההתחדשות העירונית, החברה מנוהלת על ידי אורי פוזיילוב ויעקב דרעי אשר הביא ידע וניסיון של למעלה מ-30 שנות ניסיון בנדל"ן.
חברה זו היינה הזרוע של קבוצת פוזיילוב אשר הוקמה בשנת 1946 ומראשית ימיה עסקה בתחום היהלומים , חושן מבצעת פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית, תמ"א 38 על כל סוגיה ופועלת בשיתוף הדוק אל מול החברות הנוספות בקבוצה.
לכל פרויקט מקימה חברת חושן חברת פרויקט ייחודית חברה זו מבצעת את הפרויקט משלב היזום התכנון הבנייה ומסירת הדירות לדיירים.
כלל הגורמים בחברה מחויבים להעניק מענה מקצועי מהיר לדיירי הפרויקט תוך שקיפות מלאה.
חוסנה הפיננסי של קבוצת פוזיילוב מלווה כל אחד מהפרויקטים השונים של חושן עד להשלמתו ובמקביל מלווה בליווי בנקאי מלא, כך מובטח כספם של הרוכשים ורכושם של הדיירים, כפועל יוצא של הליווי הבנקאי מעניקה חברת חושן ערבויות בנקאיות כחלק בלתי נפרד מהסכמי החברה אל מול רוכשי הדירות.

מצא את הבית שלך...

בנייה בפריסה ארצית. חוסן פיננסי. ליווי בנקאי מלא. שקט נפשי.
בנייה בפריסה ארצית. חוסן פיננסי. ליווי בנקאי מלא. שקט נפשי.

מה מאפשרת תכנית תמ"א 38

שיפור איכות החיים והשבחת ערך הנכס שלכם!

אפשרויות הבנייה במסגרת התמ"א הן מגוונות והוועדה המקומית לתכנון ובנייה יכולה לאשר את:

 • חיזוק המבנה בלבד ללא כל תוספת בנייה.
 • סגירת ומילוי הקומה המפולשת לשם בניית דירות חדשות, או לשם הרחבת שטח הדירות שבקומה הראשונה.
 • הקמת עד שתי קומות בהן ניתן לבנות דירות חדשות או להרחיב את שטח הקומה שמתחת.
 • הקמת קומה חלקית נוספת בשטח שח עד מחצית משטח הקומה שמתחתיה, להוספת יחידות דיור.
 • חיזוק הדיור והרחבת יחידות הדיור הקיימות עד 25 מ"ר ברוטו לכל דירה התוספת חייבת לכלול ממ"ד בגודל מינימלי של 12 מ"ר ברוטו ו- 9 מ"ר נטו.

תמריצים ובונוסים

המדינה מתגמלת את בעלי העניין בתמ"א 38 משני כיוונים: מצד הדיירים מחד ומצד הקבלנים מאידך:

 • הדיירים – דיירי הבניין זוכים בשיפור משמעותי של הבניין ושל הדירות שבו כמו הוספת מעלית, שיפוץ הלובי או הוספתו ומקומות חנייה נוספים, וכמובן – הבניין שלהם מוגן בפני רעידות אדמה.
 • היזמים/הקבלנים – אלה מתוגמלים באמצעות הטבות מס ומקבלים זכויות בנייה נוספות ליחידות דיור על גג הבניין. בנוסף לכך, הם זכאים לקיצור הליכים בירוקרטים, מה שמקצר את זמן העבודה על הפרויקט.

תמ"א 38 – פינוי בינוי

הריסה ובנייה לבניין

מה הדיירים מקבלים?

 • בניין ולובי חדש
 • מעלית חדשה
 • תשתיות חדשות
 • שטחים ציבוריים חדשים
 • פתרונות חניה

 

הסבר כללי

בעבר, פינוי בינוי ותמ"א 38 היו מסלולים נפרדים שאין קשר ביניהם, אולם במסגרת התיקון השני לתמ"א 38 מתאפשר איחוד שני המסלולים, וכך ניתן לאשר פרויקט פינוי בינוי במסגרת תמ"א 38. בנוסף לכך, התיקון השני מקצר הליכים בירוקרטיים ומאפשר לועדות מקומיות לאשר פרויקט פינוי בינוי תמ"א 38 מבלי להזדקק להליכים הבירוקרטים המורכבים של שינוי תב"ע, הכרוכים בפרויקטים של פינוי בינוי במתכונתו הרגילה. כמו כן, במסגרת פרויקט פינוי בינוי תמ"א 38 ניתנות זכויות בנייה רבות יותר מאשר בפרויקט תמ"א 38 רגיל.

פרויקטים של פינוי בינוי הם חלק מתכנית התחדשות עירונית שמטרתה לשפר את חזות העיר ואת התשתיות בשכונות ישנות ומוזנחות. במסגרת פינוי בינוי מתאפשרת הריסת בניינים רעועים בשכונות המיועדות לפינוי בינוי, ובניית בנייני דירות גדולים וחדישים יותר במקומם. הדיירים במבנים המיועדים לפינוי בינוי מקבלים דיור חלופי לתקופת הבנייה ודירות בבניינים החדשים שיקומו. היזם או הקבלן מקבל זכויות בנייה מיוחדות המאפשרות לו לבנות מספר גדול של דירות נוספות, שאותן יוכל לשווק לקהל הרחב. להבדיל מפרויקטים של תמ"א 38, פרויקטים של פינוי בינוי כרוכים בהליכים בירוקרטים ארוכים ובתשלום היטל השבחה על הפרויקט.

 

One of a Kind.
Since 1946.

הייחודיות שלנו

 • הון אנושי  חשיבות עליונה במתן שירות אישי, מקצועי וזמין. בכל אחת ממחלקות החברה וכל אחד מעובדי החברה, זמין בכל עת למתן שירות ומענה לכל שאלה וסוגיה בכל תחום. אנו בונים בתים למשפחות, אנו מחויבים לכל אחד מבני המשפחה אש מתגוררים או יגורו בבתים שאנו בונים. אנחנו מבינים לעומק את הצרכים המיוחדים והמשתנים של כל אחד מלקוחותינו ומחויבים לעשות כל שביכולתנו ליצור תהליך נעים, בליווי רגיש ואדיב, לשירותכם.
 • חוסן פיננסי  חושן מקבוצת פוזיילוב גרופ מהחברות הוותיקות והחסונות בישראל, לקבוצה חוסן כלכלי, איתנות וחוסן מוכחות. החברה נהנית מלווי בנקאי מלא ושלם בכל אחד ואחד מהפרויקטים שהיא בונה. רכושם והשקעותיהם של  כל אחד מבעלי הנכסי ורוכשי הדירות, מובטחים באופן מלא. כפועל יוצא מן האיתנות הפיננסית של חושן מספקת הקבוצה ערבויות בנקאיות מלאות להתחייבויותיה, הן על פי דין והן על פי ההסכמים.
 • יכולת ביצוע  זרוע תפעולית קבלנית והנדסית של החברה בהובלת ראובן הרשקוביץ אשר משמש כמנהל פרויקטים בתחום הנדל"ן כ-30 שנה.
 • מחויבות לשמור על מסורת של מצוינות הצלחת חברת חושן בינוי ופיתוח מקבוצת פוזיילוב גרופ שהחלה בשנת 1946 ולאורך הדורות מעוגנת בתפישת המצוינות והמקצוענות של הקבוצה ושל כל אחת מחברות הבת. תפישה זו מכתיבה שיתופם של אנשי מקצוע מן השורה הראשונה בכל התחומים וכוללת אדריכלים, מהנדסים מנהלים מקצועיים ומנוסים, משפטנים מאותרים כלכלנים אנשי רכש ומיסוי כולם מן השורה הראשונה, כולם כאחד מעשירים את קבוצת חושן ולקוחותיה ומעניקים מניסיונם ומומחיותם רבת השנים להצלחה!

פרויקטים

בונים עתיד על יסודות העבר

תל אביב
רעננה
הוד השרון
הרצליה
כפר סבא
גבעת שמואל
רמת גן
גבעתיים
X
למידע נוסף למידע נוסף | חייגו
למידע נוסף:
דירות 5-6 חדרים ופנטהאוזים בהוד השרון ורעננה - השאירו פרטים וניצור קשר: